Gołowczyński Ogrodzenia | Nawierzchnie | Elewacje | Klinkier

SOLIDNOŚĆ I WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Zakład Ceramiki Elewacyjnej Gołowczyński Sp. z o.o. w Żaganiu to przedsiębiorstwo rodzinne o całkowicie polskim kapitale. Już od 1984 r. zajmujemy się produkcją klinkierowych elementów ogrodzeniowych i elewacyjnych wykorzystując jedynie naturalne surowce ceramiczne. W naszej ofercie znajdują się m.in.: daszki na słupki ogrodzeniowe, kształtki ogrodzeniowe, parapety ceramiczne, cegły drogowe i tarasowe, a także unikalne elementy małej architektury ogrodowej.

Podczas produkcji łączymy stosowanie nowoczesnych technologii z podtrzymywaniem dobrych tradycji ceramicznych. Dzięki temu nasze wyroby odznaczają się wysoką estetyką, wytrzymałością na działanie czynników mechanicznych oraz odpornością na zmiany warunków atmosferycznych. Parametry te są nieustannie monitorowane i potwierdzane w ramach badań przeprowadzanych w niezależnym laboratorium budowlanym. Pozwala nam z pełną odpowiedzialnością deklarować ich całkowitą zgodność z obowiązującymi normami technicznymi.

Kształty i kolorystykę wyrobów dopasowujemy na bieżąco do oferty wiodących na rynku europejskim producentów klinkieru. Dzięki temu nasze produkty stanowią idealne uzupełnienie dla materiałów budowlanych dostępnych na rynku, dając tym samym gwarancję spójności efektu końcowego.

Jednocześnie nie ustajemy w wysiłkach, aby poprzez inwestycje w najnowsze rozwiązania oraz szkolenia, doskonalić nasze wyroby oraz wzbogacać ofertę o nowe, ciekawe propozycje.

39

Lat na rynku

123

PUNKTY OFERUJĄCE NASZE PRODUKTY

153

PRODUKTY W OFERCIE